Projektowanie ogrodów

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Projekt koncepcyjny ogrodu a projekt szczegółowy.

Projekt koncepcyjny

Jest to projekt uproszczony, odpowiedni dla pasjonatów ogrodnictwa oraz osób, które chcą odświeżyć swoje ogrody.

Zawiera kolorowy rzut ogrodu w skali wraz z zarysem rabat kwiatowych. Do projektu dołączony jest spis gatunkowy roślin oraz wizualizacje.

Projekt szczegółowy

Jest to precyzyjne opracowanie przez co jego realizacja jest prosta i przyjemna, nawet dla tych, którzy swoją przygodę z ogrodami dopiero zaczynają.

Zawiera kolorowy rzut ogrodu w skali, spis gatunkowy i ilościowy roślin wraz z opisem pielęgnacji i sposobu sadzenia oraz wizualizacje obrazujące najciekawsze miejsca w ogrodzie. Zależnie od sugestii klienta może obejmować także projekt nawierzchni oraz propozycje ogrodzenia, oświetlenia, elementów małej architektury ogrodowej i dekoracji. W cenę wchodzi także kosztorys materiału roślinnego oraz wytyczne i porady jak krok po kroku wykonać realizację.

Jak przebiega współpraca? W trzech prostych krokach.

  1. Spotykamy się na działce klienta. Zbieramy niezbędne informacje i wykonujemy dokumentację potrzebną do sporządzenia wyceny. Jeśli współpraca zostaje zaakceptowana podpisujemy umowę.

  2. Przedstawiamy Państwu wersję wstępną projektu. Omawiamy wspólnie wszystkie istotne szczegóły – jest to czas na ewentualne zmiany i korekty. Po zatwierdzeniu poprawek sporządzamy precyzyjne opracowanie projektu.

  3. Przekazujemy ostateczną wersję projektu.

A ile to kosztuje?

Przykładowa cena szczegółowego projektu ogrodu o powierzchni 15 arów wynosi od 1 do 3 zł za jeden metr kwadratowy i jest warunkowana stopniem trudności uformowania terenu, kształtem działki, powierzchnią zabudowań, ilością wprowadzonych elementów małej architektury oraz rozległością rabat kwiatowych.
Ten sam projekt w wersji uproszczonej może być nawet o połowę tańszy.
Dlatego wycena zawsze ustalana jest z indywidualnym podejściem do każdego ogrodu a koszt zależny jest przede wszystkim od wytycznych inwestora.

Po oddaniu projektu – wspieramy nieodpłatnym doradztwem.

Tworzenie ogrodów to nie tylko praca – zależy Nam na wprowadzeniu Naszej twórczości w życie. Konsultacje są bezpłatne. Z przyjemnością pomagamy w razie jakichkolwiek wątpliwości podczas samodzielnej realizacji wykonanego przez Nas projektu.

zielnik-ogrodowy-projektowanie-ogrodow-tlo-9
pro3
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.