Projektowanie ogrodów przez internet

Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

Zlecenie projektu w metodą online jest wygodnym rozwiązaniem dla inwestora.

Nie wymaga bezpośrednich spotkań, pozwala przemyśleć spokojnie propozycje architekta w domowym zaciszu – ustalenia odbywają się drogą mailową i telefoniczną.

Kiedy istnieje konieczność wizyty na działce?

Projektowanie przez internet bardzo dobrze się sprawdza jeśli działka jest położona na równym terenie a na posesji nie ma jeszcze żadnych nasadzeń lub występują one sporadycznie. Jest to korzystne rozwiązanie dla małych i średnich ogrodów.
Jednak nie każdy projekt może być wykonany bez wizyty na działce – dotyczy to ogrodów rozległych, nietypowo ukształtowanych, z istniejącymi, gęstymi kompozycjami roślinnymi.
W tym wypadku projektowanie online odbywa się po uprzedniej jednorazowej wizji lokalnej. W czasie wizyty projektant ma możliwość dokładnej oceny sytuacji i wykonania precyzyjnej inwentaryzacji terenu, co przekłada się na jakość projektu.

Co jest potrzebne do wyceny?

– mapka z naniesionym domem i wymiarami działki (może być odręczny szkic)
– kilka zdjęć posesji i domu
– krótki opis stanu obecnego ogrodu i sugestie zmian: co nam się podoba a co niekoniecznie. Wymieniamy także rzeczy, które chcielibyśmy mieć w ogrodzie

Po otrzymaniu informacji przesyłamy ankietę, która pomoże Nam ocenić dokładnie Państwa oczekiwania i wycenić projekt.

Co jest potrzebne do rozpoczęcia prac nad projektem?

– mapka geodezyjna do celów projektowych wybrana z Urzędu Miasta lub własnoręczny plan posesji z naniesionym domem, budynkami gospodarczymi, kierunkiem północnym, wymiarami działki, istniejącą roślinnością, przebiegiem instalacji podziemnych i nawierzchni, lokalizacją małej architektury ogrodowej (ławki, altana, ogrodzenie).
– przydatne jest także dołączenie rzutu parteru domu – istotne jest aby ogród był powiązany z wnętrzem budynku
– zdjęcia działki z różnej perspektywy – im więcej tym lepiej

Dbamy o wzajemne bezpieczeństwo transakcji.

– Spisujemy umowę.

– Przed przystąpieniem do projektowania pobierany jest zadatek w wysokości 30 % ceny projektu.

– Przesyłamy Państwu wersję wstępną projektu. Omawiamy wspólnie wszystkie istotne szczegóły – jest to czas na ewentualne zmiany. Po akceptacji wykonujemy ostateczną, precyzyjną wersję projektu.

– Wystawiamy końcową fakturę – po zatwierdzeniu przelewu przesyłamy do Państwa gotowy projekt w wersji elektronicznej oraz papierowej za pośrednictwem kuriera.

Slide_2
slide_3_main_zielnik
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.